Çeşme’deki Davadaki Soru Başka Soruları Akıllara Getirdi ?

27.11.2019

1.143 views Kişi Okumuş

0 Yorum

Merhaba önceki yazılarımızda belirtiğimiz gibi sözde islami otel olarak faaliyetlerini sürdüren Club Familia hakkında haksız ve usulsuz bir şekilde çalışanlarının haklarını gasp etmesi üzerine çalışanları tarafından dava açıldığını belirtmiştik.

Bu gün birinci davanın ikinci duruşması bu sabah 09:15 saatlerinde gerçekleştirilmiş olup. duruşmada beklenmedik ve durumların da cereyan ettiği bilgileri tarafımıza ulaşmıştır.
Davacının şahitlerinin dinlenmesi esnasında çalışma saatleri hakkında sorulan soruya cevap veren bayan şahitlerden B. Y. ‘nin kendisininde çalışma saatlerinin uzun olduğu ve davacının gece geç saatlere kadar çalıştığını telefonun susmadığını dile getirdiğinde. Davalı aynı zamanda Club Familia otelinin sahibi ve avukatı olan Şemseddin Petek’in şahit hakkında yanında mı yatıyordun’da bu kadar iyi biliyorsun diye saçma ve genel ahlak kurallarına uymayan bir soru sorması davacı ve şahitler tarafından pekte hoş karşılan masada gerekli cevap mahkeme esnasında şahit B. Y. tarafından uygun bir dille cevaplanmıştır.

Akıllarda Bir Soru

Mağlum firma sahibi ve İstanbul’da petek hukuk bürosu sahibi ve diğer iştiraklerinin de olduğunu bildiğimiz Şemseddin Petek acaba firmasındaki DUYDUKLARIMIZI DEĞİL AKLIMIZDAN GEÇEN SORUYU SORUYORUZ … ACABA DİYORUZ SİZİN SAHİBİ OLDUĞUNU VE BİR ŞEKİLDE DAHİL OLDUĞUNUZ FİRMALARDA HERKES BİRBİRİYLE YATIP KALKIYOR MU ? VE BÖYLE BİR DURUM VAR İSE SİZ NEDEN GÖZ YUMUYORSUNUZ VE YA BİR DURUMA DAHİL MİSİNİZ ?

Sonuç Olarak

Her ne şekilde olursa olsun bir davada olsa çalışanında olsa ; Yıllarca avukatlık yapan adalet ve hukuktan bahseden, ve 5 vakit namaz kılmaya çalışan ve sözde islami otel sahibi olan dedem yaşındaki bir insana yakışmadığını ve soruları gibi bir durum var ise tanımadığı insanlara bu tarz soruları yöneltmekten önce yönettiği ve ya dahil olduğu işletmesindeki çalışanlarını ince elekten geçirmesini şiddetle tavsiye ederiz…

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ