%10 İndirim Fırsatıyla Tatil

18.08.2017

729 views Kişi Okumuş

0 Yorum

Bu Yaz Çeşme’de İndirimli Tatil Zamanı
Hepimizin bir kış boyunca sabırla çektiği yaz günleri geldi geçiyor.
Fakat bu günlerde tatil mekanları ve tesislerinin fiyatları gerçekten çok yüksek seyir etmekte.
Bu yaz tatilinizi yapmadı iseniz tatiliniz için bir kere daha düşünmenizde fayda var.

%10 Varan İndirimler Sizleri Bekliyor. 

Evet yanlış duymadınız bu yazda sizleri tatil bekliyor ve  indirim kampanyalarıyla beraber.
Tatilinizi  yapmadı iseniz  veya  ikinci bir tatil planları düşünüyorsanız  bu fırsatı kaçırmamanızı  tavsiye ederiz.
Çeşme’de  Denize sıfır ve islami konsept olarak hizmet veren bir  muhafazakar bir otel  sizler için %10 varan indirimler sunmakta.

İndirim Ne Ne zaman Bitiyor
Şuan için her hangi bir tarih belirtilmediği fakat sınırlı sayıda kontenjanın  bulunduğu belirtilmekte kampanya detaylarında.
Bu nedenler  kampanyadan yararlanmak için biraz elinizi  çabuk tutmanızda fayda bulunmakta.

İşinizi Şansa Bırakmayın 

Kampanya detaylarında belirtildiği üzere sınırlı sayıda olan  kontenjanlar sebebiyle her an kontenjanların bitme ihtimali bulunmakta.
Bu nedenle  acele etmenizde  sizler için fayda bulunmakta. Tatilinizi uygun  fiyata yapmak  istiyorsanız üstelik  Çeşme gibi  güzel bir yerde  denize sıfır konumda olan bir tatil köyü olduğunu da düşünürseniz geç kalmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

 Bu Otel  Nerede Ve Hangisi 
İzmir hava limanına 90 km uzaklıkta olup ve  Çeşme merkeze 10 km uzaklıkta olan  denize sıfır konumuyla muhafazakar ailelere hizmet veren bir  Club Familia Oteldir.
Misafirlerine bay ve bayanlar ayrı  plajları ile hizmet  sunan  işletme. Gün boyu  havuz ve  ortak  kullanım alanlarında devam  eden etkinlik ve eğlenceleriyle  akşamları da  sürmekte olan skeç ve gösterileriyle  Çeşme’de  ailelere unutulmaz bir tatil sunmakta. Tamamıyla misafirlerinin memnuniyetine odaklı olarak hizmet vermeyi amaç edenin  Club Familia.  Sizlere sayamayacağımız bir çok imkan ve kolaylıkla ücretli veya ücretsiz hizmet vermekte bunlardan bir tanesi ise  Alaçatı Turları, Tekne Turları  veya İzmir Turlarıdır. Çeşme’ye gelip alaçatı’yı gezmeden gitmek olmaz.
ücretli olarak  verilen hizmetten  yararlanmanızı  tavsiye ederim.  Ne olursa olsun Çeşme’den  Alaçatı’yı gezmeden,  tarihi değirmen ve klise caminin görmeden gitmemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ