Bikinisi İle Meydan Okudu

21.08.2017

38.181 views Kişi Okumuş

0 Yorum

Bikinisi İle Meydan Okudu

Basketbolcu eşi İbrahim Kutluay’dan boşanma sürecinde zor günler geçiren iki çocuk annesi güzel manken Demet Şener, sosyal medya hesabından yaptığı bikinili fotoğrafı ile yaşıtlarına meydan okudu. Şener, eleştirilere de sosyal medya üzerinden yanıt verdi.

Sosyal medyayı sık sık kullanan deneyimli manken Demet Şener, boşanma sürecine yönelik geçirdiği zor günleri atlatmayı başardı. Şener’in Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarda yıllar geçmesine rağmen güzelliğini korumayı başardığı görülüyor.

1995 yılında yapılan Türkiye Güzellik Yarışmasında birinci seçilerek kraliçe olan Şener, iddialı bir fiziği sahip olduğu için cesur paylaşımlar yaparak fit vücudunu ve güzelliğini takipçileriyle paylaşıyor. Şener, sosyal medya hesabından son olarak 26 Haziran’da bikinili bir fotoğraf paylaşmıştı. Ve ünlü manken bugün bikinili paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Ocak ayında sahiplendiği köpeği Angel ile birlikte evinin bahçesinde poz veren Şener, adeta eski eşi İbrahim Kutluaya nispet yaptı.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.