İntenernetiniz Başınızı Ağrıtmasın

09.06.2018

32.379 views Kişi Okumuş

0 Yorum

Fırsat Hakkında

Anlık 25 Kullanıcılı Esnaf Paketi

600 TL

500 TL

Toplam İndirim Oranı : %

İlan Açıklaması

Toplu internet kullanım alanlarını olan kafe, otel , yurt  gibi  alanlarda  şifre  paylaşımı, internet dağıtımı gibi  çeşitli  problemler  çıkmakta  buna modemlerin   ikide  bir kilitlemesi’de dahil.
Kullanıma  yaşanan  bir çok   kotu durum kaliteyi  düşürmekte ve memnunsuzluk meydana getirmekte. Kullanımda yaşanana sıkıntıların  yanında  aynı zamanda yasal  tarafta sıkıntılar  yaşanmakta  ve   internet paylaşımınız sizler için büyük sorunlar  çıkartmakta.

ABİ MODEMİ RESETLİYORUM !

Genel  olarak ortak  kullanım   alanlarında   hemen  hemen  hepimizin yaşadığı durumlardan birisidir. Belirli  sayıda kişi  kullanımında  ortaya  çıkan şikayetlerde aranan ilk  çözüm yolu  olarak   karşımıza çıkmaktadır. Artık modemizin kilitlemeyecek, donmayacak.

iNTERNET NEDEN  ÇOK  YAVAŞ !

Müşterilerinizden  gelen   şikayetlerden biriside   internetin  çok yavaş olduğu  için  şikayetler alırsınız. Öyle bir durum olur ki  işletmenizde  fazla kişi olmasa bile  internet  gereğinden fazla yavaştır.  Böyle  bir durumda küçük bir kafe’de müşterinize  çok yoğunuz deseniz  ne kadar inandırabilirsiniz  ? Böyle sorunlar  genele olarak  adil  kullanım  sunamamanızdan kaynaklanan  bir durumdur. My Cloud  Hotspot ile   bu gibi durumların önüne  geçebilecek ve  misafirlerinize daha stabil internet hizmeti  sunmak imkanı bulacaksınız.

 YASAL SORUMLULUK

Firmaların  ikinci  planda  bıraktıkları fakat  en çokta  başlarını ağrıtabilecek  konulardan bir tanesi budur. 5651 yasası  kapsamında  misafirlerinizin loglarını  tutma zorunluluğunuz  bulunmakta.

Olası  müşterilerinizin işleyebileceği  suça karşı  kendinizi garantiye almanız  gerekmekte. Aksi takdirde  müşterilerinizin işlediği suçları  firma  üzerine kalmakta.

YÜKSEK MALİYETLER VE EKSTRA BİLGİSAYAR 

Tc doğrulamalı sistemler için  genel olarak  piyasadaki sistemleri incelediğimizde çok yüksek  fiyatlara sadece router fiyatları  çıkmakta. Sonrasında yazılımlar ve bu yazılımların  kurulumları yapılacağı bilgisayarlar, ve kurulum  ücretleri  gibi  bir çok  masraf çıkmakta. Sonuç Olarak  en küçük işletme için  bile  böyle bir sistem  10 000 TL den yüksek  bir fiyata  çıkmaktadır.
Fakat My Cloud Hotspot   uygun  fiyata roouter ve   yazılım ücretlerinin  uygun olması ve   bulut yapısında olması  nedeniyle ek bilgisayarlar masrafları ve bunların  sorunlarını üzerinizden almaktadır.

 

Merak ettiğiniz  veya sormak istediğiniz sorularınız  konu altında ve ya  0 539 292 94 43 Telefonu  numaramızdan sorabilirsiniz.
Web: http://mycloudhotspot.com/