Yaşanan Kara Gece 15 Temmuz

15.07.2017

907 views Kişi Okumuş

0 Yorum

Geçen kış aylarında başlayan ve ardı arkası kesilmeyen küçük ve büyük çaplı kötü olayların ardından yaşanan böylesine karanlık ve acı dolu bir geceyle sarsılan ülkemiz.

Yaşamış olduğu Rusya ile yaşanan askeri ve siyasi  olayların üstüne Atatürk hava limanında  gerçekleşen canlı bomba patlamasın ardından artık terör ve terör destekçisi mihraklara kızgınlığımız ve nefretimiz ulaşmışken tarihler 15 temmuzu gösterirken  ülke genelini etkileyen ve etkileri halende devam edebilen  bir darbe girişimine maalesef şahit olduk, birebir yaşadık.

Ülkemizde hemen hemen bütün haber ve iletişim merkezleri engellenmiş ve ya zorbalık ve silah zoruyla engellenmeye çalışılmıştır.

Yaşanan olaylardan sonra haberi olan ve ya yaşanan olayların ciddiyetinin farkına varan  ülkesine ve milletine canı gönülden bağlı birliklerin devreye girmesi ve halkın ve Cumhurbaşkanımızın büyük destekleriyle sabaha kadar süren kanlı mücadeleler sonucu meydana gelen maddi ve manevi  kayıplar sonunda aydınlık bir sabaha merhaba diyebildik.

Yaşanan bu hüzün dolu gecede ülkemizi aydınlık  bir sabaha ve  aydınlık yarınlara taşımak için  pahasına  canlarını veren şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz.

Allah milletimize böylesine acı olayları bir daha yaşatmaması dilerimizle.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.