Yaz Terlikleri Modası

29.09.2017

33.315 views Kişi Okumuş

0 Yorum

Yaz Terlikleri Modası

Yaz Terlikleri , Yaz aylarında bağcık derdiyle uğraşmak ve ayakkabı giymek istemiyorsanız tercihiniz terliklerden yana olmalı.

Yaz aylarında bağcık derdiyle uğraşmak ve ayakkabı giymek istemiyorsanız tercihiniz terliklerden yana olmalı. Yaz terlikleri renk ve model alternatifleri ile sizi bekliyor. Peki bu sezon terliklerde neler moda?

Öncelikle parmak arası terlikler yaz terlikleri arasında yerlerini almışlar ve bu yaz yine vazgeçilmeziniz olacaklar. Tatile giderken daha hafif ve renkli olanlarını tercih edebilirsiniz. Normal kullanımda ise deri ve platform tabanlılar kıyafetlerinize uyum sağlayacak. Özellikle siyah, krem ve beyaz mantar topuklu parmak arası terlikleri şortlarınız ve maksi etekleriniz ile kullanabilirsiniz. Günlük konforunuzu garanti altına almış olacak hem de şıklıktan uzaklaşmamış olacaksınız.

Parmak arası terliklerin bir sorunu var ki o da parmağı tutan kısmın kopması. Zor durumda kalmamak için kalitesiz seçimler yapmamalısınız.

Topuk benim vazgeçilmezim diyenler için ise 2016 yaz terliklerine damgasını vuran modeller şeffaf terlikler. İlginç yapısı ile dikkatler ayaklarınızda toplanacak.

Önü kapalı kalın topuklu terlikler ve dolgu topuklu terlikler de bayanlar tarafından çok seviliyorlar ve yaz terlikleri arasında yerlerini almışlar. Boy takıntısı olan bayanlar bu modelleri rahatlıkla tercih edebilirler. Ancak bir konu çok önemli. Yaz aylarında ağırlığınıza ağırlık katmak istemiyorsanız terlik alışverişinizi yaparken çok dikkatli olun. Bazen terliklerin topuklarını öyle ağır maddelerden imal ediyorlar ki, yürürken adeta ayaklarınızda birer dambıl taşıyormuş hissine kapılıyorsunuz. Özellikle dolgu topuklu ayakkabılarda bu çok karşılaşılan bir durum.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ